Usługa self storage w Polsce jest coraz bardziej popularna. Wynajem magazynów samoobsługowych możliwy jest na razie jedynie w dużych miastach – liderem rynku jest Warszawa.

Warszawa największym rynkiem biznesowym w Polsce

Warszawa dysponuje największymi zasobami magazynowymi w całej Polsce. Wynika to z tego, że jest to najatrakcyjniejszy w kraju rynek biznesowy, gdzie zapotrzebowanie na równego rodzaju obiekty do wynajęcia jest ogromne i systematycznie rośnie. Spełniające najwyższe standardy jakości magazyny self storage na Mokotowie w Warszawie oraz w innych dzielnicach miastach wzbudzają zainteresowanie głównie ze strony firm z branży e-commerce i start-upów, ale nie tylko. Specjaliści z Kangu Self Storage, jednej z firm wynajmujących magazyny samoobsługowe w Polsce, przypominają również o osobach indywidualnych, które z racji na ograniczone warunki lokalowe szukają rozwiązań umożliwiających przechowywanie rzeczy w odpowiednich obiektach. W stolicy magazyn self storage na Mokotowie lub w innej dzielnicy można wynająć na podstawie elastycznie skonstruowanej umowy.

Jeśli nie Śródmieście, to co?

Śródmieście to najdogodniejsza lokalizacja biznesową w Warszawie dysponująca największymi zasobami magazynowymi. Warto jednak wspomnieć, że magazyny self storage na Mokotowie w Warszawie są równie atrakcyjne pod wieloma względami. Współczesny Mokotów nie przypomina już bowiem ponurego zagłębia biurowego, ale jest dynamicznie rozwijającą się dzielnicą, której oblicze w przeciągu paru ostatnich lat bardzo się zmieniło. Sporo firm właśnie tu przenosi swe siedziby, stąd magazyn self storage na Mokotowie także jest jak najbardziej pożądanym obiektem.

Magazyn samoobsługowy w Warszawie – jaki to koszt?

Cena wynajęcia magazynu samoobsługowego w Warszawie uzależniona jest od jego lokalizacji, powierzchni i standardu. Średnia stawka za boks o powierzchni 1 m kw. wynosi 80-130 zł netto za miesiąc – a więc znacznie mniej niż w przypadku wynajmowania tradycyjnego magazynu, co jest dobrą wiadomością dla firm ze skromniejszymi budżetami.

1 KOMENTARZ

  1. Dobra opcja ! skorzystałem z promocji teraz i serioo dobry start , polecam też obsługe wyrózniają się i sa bardzo pomocni.lubie tam jeżdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj