Prowadzenie biznesu kojarzy się z licznymi inwestycjami, m.in. w powierzchnię biurową. Współczesny rynek oferuje wiele elastycznych rozwiązań w zakresie najmu na czas określony. Biuro na godziny, zwane też biurem coworkingowym, jest jednym z nich.

Biura coworkingowe cieszą się na świecie ogromną popularnością. W Polsce również zainteresowanie nimi rośnie z roku na rok, co widać w szczególności na przykładzie dużych miast. Coworkingowe biura na wynajem w Warszawie są poszukiwane zarówno przez małe firmy, jak i pracujących samodzielnie freelancerów.

Biuro na godziny – dla kogo?

Możliwość wynajęcia biura lub biurka na godziny to świetna opcja przede wszystkim dla osób pracujących zdalnie. W domu nie zawsze panują warunki sprzyjające efektywnej realizacji zleceń – zbyt dużo czynników rozprasza i rzadko kiedy da się oddzielić życie prywatne od zawodowego. Ponadto biuro coworkingowe jest doskonałym pomysłem w przypadku firm, które nie dysponują środkami umożliwiającymi posiadanie nawet małej siedziby.

Zalety biura na godziny

Największą zaletą biura coworkingowego jest dostęp „od ręki” do powierzchni biurowej, która jest w pełni przygotowana do pracy. Jedyne, co trzeba ze sobą przynieść, to własny komputer i dokumenty. Podmiot wynajmujący biuro na godziny może dopasować godziny najmu do swoich preferencji, a praca w takim systemie to znakomita sposobność do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. W Warszawie, która dysponuje zasobami powierzchni biurowych rzędu 5,5 mln m kw., biuro na godziny można wynająć w atrakcyjnych lokalizacjach takich jak np. Śródmieście, Mokotów, Wola czy Ochota. Oferta obejmuje abonamenty godzinowe, tygodniowe lub miesięczne oraz różne przestrzenie biurowe.

Biuro na godziny w Warszawie – jaki to koszt?

Cena wynajęcia biura na godziny w stolicy uzależniona jest głównie od lokalizacji lokalu i rodzaju abonamentu. Pod uwagę brane są także standard budynku oraz jego wyposażenie. Przykładowo na abonament miesięczny trzeba wydać średnio 1200-1500 zł. Taniej wychodzi wynajęcie biurka, przeciętnie 400-600 zł za miesiąc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj