Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Zamierzasz dać pstryczka w nos polskiej zimie i cieszyć się wysokimi temperaturami na którejś z rajskich wysp? Nie zapomnij zrobić odpowiednich zakupów. 

  • Stroje kąpielowe – twoje wakacyjne must-have
  • Akcesoria, o których nie można zapomnieć

Stroje kąpielowe – twoje wakacyjne must-have

Okres zimowy znacznie ogranicza możliwość zakupów stacjonarnych jeśli chodzi o stroje kąpielowe. Na szczęście internet nie zna ograniczeń sezonu zimowego i letniego. Na sprawdzonych stronach bez problemu kupisz wymarzone stroje kąpielowe. No właśnie… stroje, warto ich bowiem ze sobą zabrać co najmniej kilka. Po pierwsze wakacje to jedna z lepszych okazji do tego, aby pobawić się modą. Po drugie, co najmniej 2-3 stroje kąpielowe w walizce dają ci pewność, że nawet jeśli pęknie ramiączko od stanika albo zdarzy się inny nieprzewidziany wypadek, nie będziesz musiała nerwowo poszukiwać stoiska ze strojami w pobliskiej miejscowości albo wydawać absurdalnej kwoty na strój w hotelowym butiku. Podobnie sprawa ma się zarówno z strojami damskimi, jak i męskimi szortami kąpielowymi. Warto zadbać także o kilka prostych tunik plażowych, które świetnie zakrywają strój kąpielowy dwuczęściowy, więc bez problemu możesz tak ubrana podążyć do hotelowego baru czy na pobliskie molo. Wiele kobiet ceni sobie także pareo, które świetnie komponuje się także ze strojem jednoczęściowym. Na rynku obecnie jest tak duży wybór modeli strojów plażowych, że bez problemu znajdziesz i kostium kąpielowy i pasującą do niego tunikę.

Akcesoria, o których nie można zapomnieć

Przygotowując się do wyjazdu na rajskie wakacje, warto zrobić sobie check listę rzeczy, których będziesz potrzebować na wyjeździe i odpowiednio wcześnie (tak, aby nie stresować się czy przesyłka ze sklepu online przyjdzie na czas) kupić to, czego brakuje. Na liście twoich podstawowych akcesoriów powinny znaleźć się:

  • walizki odpowiednio duże w stosunku do planowanego wyjazdu, upewnij się także, że masz odpowiednio małą walizkę lub torbę, która kwalifikuje się jako bagaż podręczny
  • torbę plażową – jeśli podróżujesz z dziećmi, odpowiednio dużą; dobrze, aby była ona wykonana z trwałego materiału, który odporny będzie na częsty kontakt z wodą, piaskiem; dobrze, aby torba miała co najmniej jedną zasuwaną kieszonkę na telefon, kartę płatniczą, klucz do pokoju itp.,
  • okulary przeciwsłoneczne – absolutnie niezbędne, dwie pary na wakacjach to nie przesada, ale wygoda i bezpieczeństwo,
  • butelki na wodę, pojemniki na owoce – niezbędnik każdego podróżującego rodzica, ale nie tylko,
  • nakrycie głowy – konieczne, jeśli tylko wybierasz się do ciepłych krajów, chusta, opaska, kapelusz, wybór należy do ciebie, ale o ochronę skóry głowy naprawdę warto zadbać.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj