opakowania kartonowe z nadrukiem

Nie stanowi tajemnicy, że konsumenci kupują oczami. Bardzo często kluczową i najważniejszą rolę w procesie sprzedaży odgrywa opakowanie produktu, które przyciąga uwagę i podnosi wartość finalną całego produktu. Jeśli szukasz sposobu na podniesienie wyników sprzedaży swojego przedsiębiorstwa, postaw na pudełka produktowe, które zdadzą egzamin w stu procentach. Zatem przyjrzyjmy się bliżej opakowaniom kartonowym z nadrukiem, które w pełni oddadzą charakter Twojej firmy i pozostawią dobre wrażenie na kliencie przez długi czas!

Rodzaje pudełek produktowych

Wybierając odpowiednie pudełka produktowe z nadrukiem, z pewnością natkniemy się na wiele ciekawych ofert poszczególnych drukarni. Tutaj doskonałym przykładem może być drukarnia Drukomat, oferująca szeroki wybór pudełek produktowych różnych kształtów, rozmiarów czy formatów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy przedsiębiorca będzie mógł odnaleźć opakowanie idealnie dopasowane do oferowanych przez siebie produktów. Najpopularniejsze modele opakowań to:

  • pudełka produktowe z zawieszką,
  • pudełka samozamykające,
  • pudełka dno – wieczko,
  • pudełka kieszonka otwarta bądź zamykana,
  • pudełka prezentowe (4-6 ścianek z rozetą),
  • pudełka na wino,
  • pudełka typu poduszka.

Niektóre modele oferowane przez Drukomat, wyposażone są w specjalistyczne taśmy, które podnoszą trwałość opakowań. Jeśli zatem produkt charakteryzuje się dużą wagą, warto wybrać pudełka wzmacniane. Do dyspozycji drukarnia oddała także pudełka samozamykające, których technika nie wymaga żadnych taśm bądź klejów.

Oryginalny nadruk – dlaczego warto?

Opakowania kartonowe z nadrukiem, to idealne rozwiązanie do pięknego opakowania naszego produktu, a jednocześnie jedna z najbardziej efektywnych form marketingu. Co więcej, jeśli szukamy odświeżenia naszej oferty, zmiana opakowania na nowoczesne i designerskie także będzie strzałem w dziesiątkę.

Opakowania z nadrukiem mogą skutecznie reklamować nasze przedsiębiorstwo, jeśli nadrukujemy na nie nasze logo bądź markę. Z pewnością jednak takie pudełko sprawi, że zapiszemy się w pamięci klienta na długi czas. Możemy także postawić na chwytliwe hasło reklamowe, które sprawi, że każdy z nas będzie chciał mieć piękne pudełeczko z ciekawą zawartością.

Design i jakość

To, jak ważny w świecie handlu i marketingu jest design, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Śmiało można powiedzieć, że jest najważniejszy. Eleganckie i gustowne opakowanie kartonowe z nadrukiem pozwala na stworzenie perfekcyjnego designu, który zachwyci najbardziej wymagających klientów. Pudełka produktowe można zaprojektować kompleksowo – zaczynając od kolorów, jakie mają znaleźć się na pudełku, skończywszy na rozmieszczeniu logo marki czy sloganu reklamowego.

Co więcej, pudełka prezentują sobą najwyższą jakość. Wykonywane są z kartonów o różnorodnej gramaturze (250g – 350g), w kolorach białym, kremowym bądź brązowym. Dodatkowo możemy także ozdobić nasze pudełka produktowe folią matową lub w połysku, co jeszcze bardziej wyróżni oferowane przez nas produkty na tle konkurencji. Pudełka są wykonane trwale i solidnie, przez co cieszą się powszechną popularnością i uznaniem.

Jak dobrać rodzaj pudełka do oferowanego produktu?

Przede wszystkim należy się kierować zasadą, że opakowanie kartonowe z nadrukiem ma tworzyć z produktem spójną całość. Najlepiej przedstawić schemat działania na przykładach. Jeśli naszym produktem jest biżuteria w stylu glamour, warto postawić na pudełka typu poduszka, ozdobione folią w połysku. Zarówno biżuteria, jak i pudełko będą błyszczeć milionem barw, co z pewnością zachwyci konsumenta i pozostawi dobre wrażenie. Z kolei jeśli naszym produktem są naturalne kosmetyki, opakowanie powinno być w stylu eko. Można wybrać do nich pudełka produktowe z zawieszką wykonane z kartonu Kraftliner w kolorze brązowym. Naturalność to podstawa w przypadku tego rodzaju produktów. Na pudełku można zamieścić jedynie nasze logo oraz nazwę i właściwości produktu. Generalnie im mniej, tym lepiej.

Zatem koniecznie zapoznaj się z ofertą drukarni Drukomat, wybierz idealne pudełka produktowe i ciesz się sukcesem przez długi czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj