Marka Düchting znana jest w swojej branży z produkcji pomp wirowych odśrodkowych o zoptymalizowanej konstrukcji. Tego typu urządzenia są niesamowicie wydajne, nieskomplikowane w konserwacji i trwałe, nawet gdy warunki, w których funkcjonują nie są łatwe. Z tych właśnie przyczyn urządzenia sygnowane logo marki Düchting stosuje się w niezwykle trudnych i wymagających wysokiej odporności branżach przemysłowych.

Düchting – postaw na ponad 80 lat doświadczenia na rynku

Założone w pierwszej połowie XX w. przedsiębiorstwo Düchting posiada swoją główną lokalizację w górniczym sercu naszego zachodniego sąsiada, czyli Niemiec. Firma jako usługi standardowe, zaraz obok różnego rodzaju pomp, oferuje swoim kontrahentom indywidualne rozwiązania.

Może sobie na to pozwolić jednie dzięki genialnie rozbudowanej infrastruktury testowej, w której każdy jeden produkt, zarówno ten na indywidualne zamówienie, jak i ten produkowany w ramach określonej serii, jest skrupulatnie testowany.

W roku 1990 firma Düchting wyprodukowała na własne potrzeby najwyższej jakości obiekt testowy, w skład którego wchodził system rurociągów. Maksymalne natężenie przepływu a nim to 25 000 m3. Ciśnienie mogło wynosić 160 barów.

W trakcie prowadzonych przez firmę testów pomp wykorzystuje się różnego rodzaju silniki indukcyjne. Ich moc może sięgać 2000kW. Prędkość maksymalna takiego silnika to 3000 obrotów na minutę.

Düchting to przedsiębiorstwo, które ceni sobie innowacje i wychodzenie poza utarte schematy. Wśród wprowadzonych przez nie niestandardowych rozwiązań nie można nie wymienić dwóch kołnierzy w jednej obudowie ssącej, kołnierza pośredniego w obudowie oraz niesamowicie ciekawego rozwiązania jakim są dwa końce wału. Warto zaznaczyć, że firma chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami, udostępniając opracowany obiekt testowy innym przedsiębiorstwom, które miałyby ochotę sprawdzić własne urządzenia.

Firma ma swoje przedstawicielstwa i partnerów biznesowych na całym świecie, od obu Ameryk po Kazachstan.

Pompy Düchting – rodzaje

Firma proponuje zainteresowanym jej produktami osobom aż kilkanaście typów pomp. Co je odróżnia? Konstrukcja oraz ich parametry. W ofercie marki znajdziemy pompy Düchting:

  • wirowe wielostopniowe,
  • wirowe jednostopniowe – w tym pompy zatapialne,
  • pionowe,
  • poziome,
  • chemoodporne.

Pompy Düchting – zastosowanie

Pompy Düchting stosuje się w niezwykle wielu miejscach. Są wykorzystywane do uzdatniania i odsalania wody. Okazują się być niezastąpione podczas produkcji potażu, nawozów oraz farb. Konkretny rodzaj pomp przydaje się także podczas transportu bardzo agresywnych cieczy.

Ze względu na najwyższe standardy techniczne, które wyróżniają pompy Düchting na tle konkurencji, stosuje się je także wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa jakość wykonania, długowieczna trwałość oraz niezwykła żywotność.

Możesz liczyć na wsparcie

Firma nie zostawia klienta samego po zakupie pompy. Oferuje mu szeroką gamę części zamiennych w razie ewentualnej awarii. Düchting to także profesjonalny serwis oraz wsparcie techniczne klientów. Co więcej, na specjalne życzenia, firma może także przeprowadzić kalibrację urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj