Udany wypoczynek to przede wszystkim taki, który jest dopasowany do potrzeb i preferencji wczasowicza. Jedni preferują aktywny wypoczynek, inni wolą poznawać historię, kulturę i sztukę regionu. Polacy uwielbiają spędzać wakacje nad polskim morzem, nie bez powodu. Region cieszy się bardzo bogatą infrastrukturą i atrakcjami. Coraz chętniej wybierają opcję „wszystko w cenie” w ramach wakacji. Czy warto wybrać się na wakacje z formułą all inclusive?

Dlaczego warto wybrać się na wakacje z all inclusive?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wybrać wakacje w takiej formule, odpowiadamy: zdecydowanie TAK! Wybór all inclusive to niesamowity komfort pod każdym względem. Hotel zapewnia pokoje o wysokim standardzie, wyżywienie i dodatkowe atrakcje dla gości. Nie trzeba gotować samodzielnie, ani godzinami szukać odpowiedniej restauracji. Żeby odpowiednio zobrazować to, czy warto wybrać wakacje w formule all inclusive, sprawdźmy, co zawiera taka oferta w najlepszym hotelu na Kaszubach.

Jastrzębia góra – restauracje

Doskonałym miejscem na urlop jest Jastrzębia Góra Restauracje w tym mieście to konieczny punkt udanych wakacji. Hotel Astor dysponuje ogromną przestrzenią gastronomiczną, w której gotują najlepsi kucharze. W hotelowej restauracji serwuje się kuchnię włoską i hiszpańską, ale nie brakuje znanych nam kaszubskich specjałów! Restauracja hotelu Astor organizuje także codzienne gotowanie na żywo. Dla gości dostępne są doskonałe wyroby cukiernicze, świeżo wypiekane każdego dnia. Specjalne Menu a’la carte Astoria, to okazja zapoznania dzieci z charakterem regionalnych przysmaków.

Wyposażenie hotelowe

Pokoje oferowane w formule all inclusive, szczególnie w hotelach trzygwiazdkowych muszą spełniać określone standardy. Wszystkie pokoje hotelowe są dostępne z łazienką i odpowiednim wyposażeniem. Są przestronne i komfortowe, z możliwością korzystania z Internetu. Całość dopełnia duży, wygodny parking i całodobowa pomoc personelu.

Udogodnienia i atrakcje dla dzieci

Oferta Hotelu Astor skierowana do dzieci jest szczególnie szeroka. Na terenie hotelu zapewnienie bezpieczeństwa niemowlęciu nie stanowi żadnego problemu, gdyż można poprosić o zabezpieczenie kontaktów, czy udostępnienie mat antypoślizgowych. Hotel udostępnia plac zabaw na zewnątrz, natomiast w środku dwie ogromne sale zabaw dla najmłodszych. Młodsze dzieci będą zachwycone małpim gajem, czy basenem z piłeczkami. Nieco starsze zapewne będą zainteresowane grą w kręgle lub w piłkarzyki. Co więcej, hotel respektuje bony turystyczne.

Inne udogodnienia

Dorosłych z pewnością ucieszy fakt możliwości wypoczynku w basenie lub saunie, bilard, czy nordic walking. Basen znajduje się pod czujnym okiem doświadczonych ratowników. Jest dobrym sposobem na aktywny wypoczynek i wspólne spędzenie czasu razem z dziećmi. Sauna to świetna okazja, żeby zadbać o ciało i ducha. Korzystanie z niej pozwala się odprężyć i oczyścić organizm z toksyn. Po basenie i pobycie w saunie można udać się do bufetu na przekąskę. W cenie all inclusive w Hotelu Astor znajduje się również możliwość korzystania z doskonale wyposażonej siłowni. Na jej terenie odbywają się również zajęcia fitness dla chętnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj