Pożyczka pod zastaw nieruchomości dla firm to polecana alternatywa dla tradycyjnych kredytów bankowych. Wyróżnia się prostymi formalnościami, szybką weryfikacją wniosku i wypłatą środków, a także wysoką kwotą dofinansowania.

Jakie korzyści daje pożyczka pod zastaw? Kiedy warto z niej skorzystać?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – zalety i korzyści

Pożyczka pod zastaw nieruchomości udzielana przez sprawdzoną, godną zaufania firmę Smartvest, to propozycja dla przedsiębiorców, którzy z różnych powodów poszukują finansowania na rynku pozabankowym. Pozwala otrzymać wysoką kwotę pieniężną, sięgającą nawet do 70% wartości nieruchomości, co pozytywnie wyróżnia ofertę wśród konkurencji.

Firma akceptuje różne rodzaje nieruchomości: mieszkania, domy, lokale handlowo-usługowe, biura, budynki, działki oraz inne obiekty na terenie całej Polski. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, proponując spersonalizowane warunki spłaty kredytowania. Zapewnia korzystne oprocentowanie oraz w pełni bezpieczne przeprowadzenie transakcji w obecności notariusza. Proces rozpatrzenia wniosku, wydania decyzji i podpisania umowy odbywa się szybko i sprawnie, dzięki czemu przedsiębiorca błyskawicznie otrzymuje pieniądze niezbędne do prowadzenia biznesu.

Pożyczka w Smartvest dla każdej firmy

Pożyczki pod zastaw sprawdzą się w przypadku przedsiębiorstw funkcjonujących długi czas na rynku, jak również nowych firm i start-upów. Osoby, które niedawno założyły działalność, mają zazwyczaj duże trudności z uzyskaniem finansowania w interesującej je wysokości w banku. Rozpatrywanie wniosku trwa długo i często kończy się decyzją odmowną. W takiej sytuacji pożyczka pod zastaw nieruchomości w Smartvest to znacznie szybsza i bardziej dostępna alternatywa oraz inwestycja w rozwój działalności. Opcja ta sprawdzi się zwłaszcza w przypadku branż wymagających dużego kapitału na start, m.in. medycznej, produkcyjnej czy finansowej.

Środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością firmy. Z uzyskanych pieniędzy uda się więc sfinansować bieżące inwestycje i projekty, zakupić niezbędne maszyny i wyposażenie do biura czy też zatrudnić pracowników. Z pożyczki skorzystają też podmioty gospodarcze posiadające chwilowe problemy z płynnością albo zatory płatnicze.

Pożyczka dla firm z negatywną historią kredytową

Z oferty pożyczki pod zastaw nieruchomości warto również skorzystać w przypadku negatywnej historii kredytowej. Firmy posiadające tzw. złe wpisy w bazach BIK, BIG czy KRD mają duże trudności z otrzymaniem kredytu, a często wręcz są wykluczone z możliwości uzyskania tradycyjnego finansowania w bankach. Smartvest nie wymaga od wnioskującego dostarczania zaświadczeń z ZUS czy US, nie sprawdza również bazy BIK. Dlatego też pożyczka pod zastaw bez BIK stanowi dużą szansę dla przedsiębiorcy na poradzenie sobie z trudnym czasem w firmie lub zaradzenie kłopotom finansowym, bez popadania w długi u podwykonawców czy kontrahentów. Pożyczka pod zastaw nieruchomości to także polecana opcja dla podmiotów z zajęciami komorniczymi wynikającymi z prowadzonej działalności biznesowej.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz szybkiej pożyczki pod zastaw nieruchomości, skorzystaj z usług firmy Smartvest. Na stronie https://www.smartvest.pl/ znajdziesz dane kontaktowe oraz wniosek do wypełnienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj