Jeżeli zastanawiasz się jak zarabiać na Instagramie, a nie masz dużego grona odbiorców, nic straconego. W sieci jest mnóstwo możliwości, które przyczynią się do zwiększenia Twoich zarobków. Wśród nich możesz wykorzystać marketing afiliacyjny, posty sponsorowane oraz promować własne produkty wśród swoich obserwujących. Aby zacząć zarabiać można w tym celu wykorzystać możliwość zakupu lajki instagram i followers instagram. Taki zabieg sprawi, że Twoje konto będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych reklamodawców, a zwieszona liczba followersów sprawi, że kwota za jedną reklamę będzie znacznie wyższa.

  • Zarabianie pieniędzy – dodawaj posty w mediach społecznościowych
  • Rozwinięte konto i sponsorowane posty – jak to zrobić

Zarabianie pieniędzy – dodawaj posty w mediach społecznościowych

Wykorzystanie treści sponsorowanych w celach osiągnięcia zysków, jest popularną praktyką wśród infuencerów. W przypadku małych kont firmy często decydują się na model współpracy barterowej, gdzie otrzymujemy konkretny produkt lub paczkę PR’ową w zamian za dodanie posta, lub nakręcenie relacji na instastory. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się programy afiliacyjne, które działają na zasadzie promocji produktu poprzez wstawienie dedykowanego linku afiliacyjnego. Każde kliknięcie lub zakup przez osobę obserwującą będzie generował procentowy zysk wypłacany bezpośrednio na nasze konto.

Influencer marketing w ostatnich latach zyskał na popularności między innymi dlatego, że grono użytkowników, częściej powiela wzorce wywodzące się z mediów społecznościowych niż z tradycyjnych reklam. Osiąganie większych dochodów niż tylko prowizji od sprzedanych produktów również jest możliwe i w tym wypadku nie liczy się zaangażowanie naszej społeczności, lecz ilość obserwatorów i likeów pod poszczególnymi postami.

promowanie instagrama

Rozwinięte konto i sponsorowane posty – jak to zrobić

Jeżeli szukasz sposobu na wybicie swojego konta spośród wielu konkurentów i chcesz, aby stało się znacznie atrakcyjniejszym dla firm, które oferują reklamy, najlepszym sposobem może okazać się inwestycja w zakup obserwatorów i polubień pod postami. Oba działania idą w parze, ponieważ przy duże ilości obserwujących i małej ilości kliknięć serduszek, na goły rzut oka będzie widać, że Twoje konto nie ma wystarczającego zaangażowania widzów, co za tym idzie, nie czytają Twoich treści. Połączenie działań sprawi, że profil wizualnie będzie atrakcyjny dla klienta, a im wyższe liczby w naszych statystykach tym wiesze stawki możemy proponować podczas współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj