Znalezienie pracy, która odpowiada naszym wymaganiom finansowym i doświadczeniu, okazuje się nie lada wyzwaniem. Istnieje jednak wiele miejsc, w których znaleźć możemy ciekawe oferty. Regularne wizyty w Urzędzie Pracy już dawno wyszły z mody. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby znaleźć pracę. Wystarczy, że odwiedzimy kilka stron internetowych. Które z portali są godne polecenia?

Do najbardziej popularnego serwisu, w którym znajdziemy największą liczbę ofert pracy, jest pracuj.pl. Wystarczy się zarejestrować, aby mieć pełen dostęp do ogłoszeń. Liczba aktualnych ofert pracy sięga kilkudziesięciu tysięcy. Logują się tutaj osoby zarówno szukające prace, jak też osoby, które ją oferują. Przejrzystość strony, flirty umożliwiające łatwiejsze wyszukiwanie to tylko nieliczne z zalet portalu. Serwis publikuje także analizy trendów na rynku pracy, udostępnia szablony dokumentów rekrutacyjnych oraz porady dotyczące poszukiwania zatrudnienia.

Drugim godnym polecania serwisem społecznościowym jest LinkedIn. Konto utworzyć mogą osoby szukające zarówno pracy stałej, jak i dodatkowej czy stażu studenckiego. Loguję się też tam wielu head huntentów. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że to on wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniem i sam Cię znajdzie.

Dużą popularnością cieszy się też serwis Golden Line, praca.pl i OLX. Znaleźć tam można różnorodne oferty. Skierowane są one dla specjalistów, osób z wieloletnim doświadczeniem czy też osób początkujących. Wystarczy wpisać szukane stanowisko pracy i miasto, aby zobaczyć oferty najbardziej do Ciebie dopasowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj